Головна » 2018 » Вересень » 29 » 100-річчя з Дня народження В. О. Сухомлинського
20:40
100-річчя з Дня народження В. О. Сухомлинського

 21 вересня 2018 року у Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 класний керівник Кочурка Т.А. із учнями 6 класу провели літературно-музичну композицію «Людина починається з добра», девізом якої стали слова «Добрими ділами прикрасимо світ». Мета заходу: формувати в учнів моральні судження, розвивати вміння відрізняти погане від доброго, виховувати позитивне світосприйняття.
Шестикласники з цікавістю розгадували кросворд, обговорювали в групах запропоновані ситуації, знаходили правильні рішення виходу з даних ситуацій, інсценізували вірш «Найкраща риса», із прислів’їв склали «Серце доброти», з «Дерева пізнання» зривали осінні листочки з мудрими висловами, пояснювали їх, запам’ятовували, щоб скористатися у разі потреби. Також діти прислухались до поради частіше заходити до бібліотеки і цікавитися серією «Яким бути і яким не бути». Адже дуже легко зранити серце одним необережним словом, тим самим не залишивши в цьому серці місця для проростання добра.
Будьмо добрими і чуйними, лагідними і щедрими, бо саме внутрішня краса прикрашає людину. Відкриймо навстіж своє серце і душу для друзів, близьких і рідних. Життя таке прекрасне, тож поспішаємо творити добро на землі.
Бути людиною – не дуже просто,
Бути людиною – геройство в наші дні.

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/470585833436954/

Переглядів: 64 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar