Головна » 2019 » Березень » 11

  З 19 лютого по 22 лютого 2019 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проводився тиждень української мови і літератури.
Відкриття тижня розпочиналося лінійкою «Наша мова - солов’їна», де вчитель української мови та літератури Дудка Н. П. активізувала знання школярів про мову, як джерело духовного зростання нації, розвивала культуру мовлення, чуття слова. У цьому їй допомагали персонажі казок Буратіно, Мальвіна, Баба Яга, українка, українець. Особливо дітям сподобалася легенда про походження солов’їної мови.
Також учителем українознавства Горбовою Оленою Анатоліївною був оформлений стенд з нагоди 70-річчя з Дня народження Володимира Михайловича Іва ... Читати далі »

Переглядів: 112 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 11.03.2019 | Коментарі (0)

  У рамках проведення «Року фізики» в Хотинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 була проведена «Година цікавих дослідів та експериментів». Під керівництвом учителя фізики Самборського В.І. учні вивчали різні фізичні явища, їх застосування на практиці, у побуті, техніці. 
Під час години було проведено ряд цікавих, захоплюючих дослідів , у яких використовуються знання з фізики, хімії, географії. Школярі захоплено спостерігали за електричними розрядами, штучною міні-блискавкою, взаємодією зарядів на паперових султанчиках. 
Учениця 8 класу Антонєвська Т. досліджувала явища тиску рідин та газів, а дев’ятикласник Котюжанський О. створ ... Читати далі »

Переглядів: 125 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 11.03.2019 | Коментарі (0)

  Ліна Костенко - красива, мудра, мужня жінка з вічною таємницею в очах, глибоко сучасна, глибоко українська поетеса, поезія якої потужною хвилею влилася в літературу. Ця жінка пише, як думає, - так і живе. Слово - вчинок. Життя - як слово. 
Поетичне слово Ліни Костенко пророче, наповнене філософською глибиною, високою духовністю, збагачене й розцвічене всіма барвами веселки.
Глибокі за змістом слова Ліни Василівни намагалися збагнути семикласники 11. 02. 2019 р. на уроці української літератури під керівництвом вчителя Дудки Н.П. Урок видався незвичайним і надзвичайним! Творчі групи учнів підготували проекти «Королева української поезії» про видатну поетесу суч ... Читати далі »

Переглядів: 120 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 11.03.2019 | Коментарі (0)

14 лютого для всіх, хто бажав поділитися частинкою свого серця у школі працювала пошта Святого Валентина. 
Нові традиції та звичаї, які з’являються у нашому побуті – неминуча данина змін. Однією з таких нових традицій став для українців день Святого Валентина. 
Популярною розвагою учнів нашої школи стала «Пошта Святого Валентина». Усі учні мали можливість підписати і кинути листівку-валентинку для дорогої людини в скриньку, а потім спеціальні поштарі-«янголятка» (Макарук А. та Гущак А.- 2 кл.) рознесли любовні послання адресатам. Керувала роботою пошти член шкільної Ради старшокласників Євстафієва А.
Бажаємо всім у цей день відчут ... Читати далі »

Переглядів: 132 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 11.03.2019 | Коментарі (0)