Головна » Архів новин

8 травня – День пам’яті та примирення. А пам’ятати нам, українцям, є що. Це – діди і прадіди, що воювали під час Другої світової та їх гідні нащадки, що не побоялися виконати свій громадянський обов’язок на Сході України.
З нагоди цієї знаменної дати у нашу школу завітали почесні гості: працівники райвійськомату Божек О.О. та Обершт О.С. У святково прикрашеному залі, де зібралися всі учні та вчителі, відбулася літературно-музична композиція «Хай буде мир». Захід проходив під гаслом «1939-1945. Ніколи знову». З дитячих вуст лунали такі щирі слова про історію свого народу, його героїзм у війні, молитва про мир для України. Про символ миру – голуба заспівала пісню Данилюк А., а своє ставлення до війни висловив Дубчак Б. у пісні «Я тебе нена ... Читати далі »

Переглядів: 93 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 26.06.2018 | Коментарі (0)


  1. 04.05.2018 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено єдиний День цивільного захисту, в ході якого проведено евакуацію школярів, персоналу та педагогів зі школи. Діти під чітким керівництвом учителів швидко залишили будівлю навчального закладу. Вже за лічені хвилини на подвір’я школи приїхала пожежна машина. Учні змогли побачити, як відбувається гасіння умовної пожежі. 

  2. У практичній частині «Готовність населення до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій» перед учнями школи виступив начальник караула Хотинського районного відділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області Рудой Б. І., який детально розповів про правила безпеки, дотриман ... Читати далі »
Переглядів: 116 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 26.06.2018 | Коментарі (0)

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Минуло 32 роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. 
З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії - та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання школярів у Хотинській 
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 учнями 5 класу спільно з класним керівником Кочуркою Т. А. проведено виховний захід «Чорнобиль: минуле і сучасне», де мова йшла про події 26 квітня 1986 року.
Школярі розповіли присутнім про наслідки аварії на ЧАЕС, вшанували хви ... Читати далі »

Переглядів: 107 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 26.06.2018 | Коментарі (0)

23 квітня учитель Стороженко Г. В. провела демонстраційний урок англійської мови у 10 класі, присвячений 454 річниці з Дня народження Вільяма Шекспіра. Під час уроку учні збагатили свої знання про життя та творчість славетного англійського поета та драматурга.

 

 

 

 

 

Переглядів: 106 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 26.06.2018 | Коментарі (0)

24 квітня 2018 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності учнями 6 класу разом із заступником директора з виховної роботи Паранюк В. В., соціальним педагогом Пузерей О. М. проведено виступ агітбригади «Полум'я» на тему: «Вогонь – не іграшка». Учні розповіли про основні причини пожежі, акцентували увагу на правила, як діяти у випадку загоряння, презентували знаки пожежної безпеки, інсценізували казки «Дід і баба», «Баба Яга».
Також школярам продемонстровано відеоролик «Правила евакуації», в якому розповідається, як правильно поводитися у ситуації евакуації зі школи, навіщо дотримуватися правил евакуації при пожежі в громадському приміщенні…
Кожен учень зробив для себе висновок ... Читати далі »

Переглядів: 102 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 26.06.2018 | Коментарі (0)

23 квітня у Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 розпочався тиждень англійської мови лінійкою, присвяченої Дню англійської мови та 454 річниці з Дня народження Вільяма Шекспіра. Учні 7-10 класів розповіли про англомовний світ. Цікавою і змістовною була презентація учнів 10 класу Попової Катерини та Дралюк Ольги про життя та творчість Вільяма Шекспіра.

Переглядів: 97 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 26.06.2018 | Коментарі (0)

У нашій школі проходила ХІІІ акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Мета акції: збір коштів для закупівлі медичного обладнання дітям з вадами слуху. Активним волонтером стала голова комісії спорту та ЗСЖ Ради старшокласників Євстафієва Анастасія. До акції долучилися всі учні школи, батьки. Результат – 1282 грн. Сподіваємося, що ці кошти стануть тією краплинкою, яка допоможе дітям почути світ. Дякуємо всім, хто долучився до цієї корисної справи. 
Один підпис може змінити чиєсь життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу. Одна гривня має значення – може врятувати життя. Добро живе у кожному серці.

Переглядів: 105 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 26.06.2018 | Коментарі (0)

З метою ефективних дій під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру 18 квітня 2018 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено День цивільного захисту та об’єктове тренування. 
За командою в. о. директора школи Козак Л. М. було відкрито всі виходи та пролунали три тривожні дзвінки. Вони сповістили персонал, педагогів та учнів про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи. 
Отже, за 3 хвилини всі організовано, без паніки та скупчень залишили приміщення та зайняли спеціально відведені місця, де вишикувалися в шеренги по класах. Учителі доповіли про те, що всі школярі знаходяться на безпечній території. Евакуація була проведена вдало та на належному рівні. 
Учитель ЗВ Главацький А. В. повідомив, що під час евакуації ... Читати далі »

Переглядів: 111 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 26.06.2018 | Коментарі (0)

17 квітня 2018 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено літературну мандрівку «У пошуках Герди», мета якої повторити та узагальнити знання вивченого матеріалу, розвивати логічне та критичне мислення, творчу уяву та вміння здійснювати пошукову і самостійну роботу учнів за визначеними темами. Команди шестикласників «Лідери» і «Патріоти» продемонстрували свої творчі здібності, ерудицію, брали участь у різних конкурсах.
Цікавим для учнів став конкурс «Інсценізація байки», під час якого діти проявили активність та фантазію, свої акторські здібності.
Така форма проведення заходу допомагає школярам краще готуватися до уроків, активніше брати участь у літературних бесідах, більше і, головне, якісніше читати, цікавитися новинками зарубіжної літератури.< ... Читати далі »

Переглядів: 117 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 26.06.2018 | Коментарі (0)

13 квітня 2018 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся виховний захід до Дня Землі, який підготували учні 4 класу спільно з класоводом 
Чинчик В. О. Свято проведено з метою привернення уваги якомога більшої кількості людей до проблем нашого спільного дому – планети Земля. Учні розповіли про глобальні екологічні проблеми, тварин і рослин, які занесені до Червоної книги України, інсценізували екологічну казку «І у сміття є будинок», відгадували загадки. 
Людино, люби і насолоджуйся природою, зігрій теплом свого серця, цінуй і бережи! Природі потрібна твоя допомога. Надай її! Роби все для збереження життя на нашій планеті, адже вона прекрасна! 
Ми, учні Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 передаємо естафету в підтримку Землі всім школярам та студентам нашої план ... Читати далі »

Переглядів: 107 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 26.06.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 17 18 »