Головна » Архів новин

  Ліна Костенко - красива, мудра, мужня жінка з вічною таємницею в очах, глибоко сучасна, глибоко українська поетеса, поезія якої потужною хвилею влилася в літературу. Ця жінка пише, як думає, - так і живе. Слово - вчинок. Життя - як слово. 
Поетичне слово Ліни Костенко пророче, наповнене філософською глибиною, високою духовністю, збагачене й розцвічене всіма барвами веселки.
Глибокі за змістом слова Ліни Василівни намагалися збагнути семикласники 11. 02. 2019 р. на уроці української літератури під керівництвом вчителя Дудки Н.П. Урок видався незвичайним і надзвичайним! Творчі групи учнів підготували проекти «Королева української поезії» про видатну поетесу суч ... Читати далі »

Переглядів: 87 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 11.03.2019 | Коментарі (0)

14 лютого для всіх, хто бажав поділитися частинкою свого серця у школі працювала пошта Святого Валентина. 
Нові традиції та звичаї, які з’являються у нашому побуті – неминуча данина змін. Однією з таких нових традицій став для українців день Святого Валентина. 
Популярною розвагою учнів нашої школи стала «Пошта Святого Валентина». Усі учні мали можливість підписати і кинути листівку-валентинку для дорогої людини в скриньку, а потім спеціальні поштарі-«янголятка» (Макарук А. та Гущак А.- 2 кл.) рознесли любовні послання адресатам. Керувала роботою пошти член шкільної Ради старшокласників Євстафієва А.
Бажаємо всім у цей день відчут ... Читати далі »

Переглядів: 90 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 11.03.2019 | Коментарі (0)

  Одні – такі дорослі, змужнілі, які знайшли свою стежину у житті. Інші – ще зовсім юні, тільки-но шукають себе й набувають життєвого досвіду. Вони – діти різних поколінь, але об’єднує їх горде звання “Випускник Хотинської ЗОШ №1”. 1 лютого вони прийшли на свято «Сторінками шкільного фотоальбому», на зустріч зі своєю юністю. Час летить і змінює все, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і не передбачувана. Лише фото, на якому зафіксована мить юності залишається незмінним. Спасибі, дорогі випускники, що ви не забуваєте свою школу й прийшли сюди, щоб зустрітися зі своїми шкільними друзями і вчителями.

... Читати далі »

Переглядів: 86 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 02.02.2019 | Коментарі (0)

 Вчитель – це унікальна професія, поза часом, модою і географії. Будучи однією з найдавніших, вона залишається затребуваною і донині. Відмінними рисами справжнього педагога є нестримне бажання постійно саморозвиватися, самовдосконалюватись, неперервне розширення власного кругозору, вдосконалення та пошук нових методів викладання. Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки вчителі демонструють на всеукраїнському конкурсі «Учитель року». 11 січня 2019 року, відбулось урочисте закриття районного етапу конкурсу, вручення почесних грамот . Учителі Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1: Самборська Л ... Читати далі »

Переглядів: 90 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 02.02.2019 | Коментарі (0)

 Тістечка, горішки, пиріжки, кекси, вафлі, желе, льодяники та багато інших смаколиків. Чого тільки не можна було придбати у середу, 19 грудня, на благодійному ярмарку в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. На великих перервах шкільні коридори нагадували велетенський вулик. А заманювали покупців маленькі продавці. Було стільки цікавого і смачненького, що очі розбігалися!
Ярмарок тривав близько години, впродовж якої столи-прилавки швидко стали пустими, а всі його учасники повернулися до своїх буденних справ.
Зібрані на ярмарку кошти підуть на благоустрій школи.
Мами та тата, бабусі і дідусі виготовляли смаколики на продаж, використовуючи увесь свій кулінарний талант та фантазію.
Ярм ... Читати далі »

Переглядів: 76 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 02.02.2019 | Коментарі (0)

 З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам. А на свято кожна дитина підготувала вірш, пісеньку, а допомагали їм у цьому класні керівники та педагог-організатор Дудка Н. П., музичний керівник Сельська М. В. 
За це в нагороду діти отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість. 
З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, шановні добродії, здоров’я, щастя, радості, спокою і ... Читати далі »

Переглядів: 82 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 02.02.2019 | Коментарі (0)

 З метою привернення уваги якомога більше школярів до права як одного із найбільших надбань людства, ознайомлення учнів із такими основоположними цінностями демократичного суспільства як права, свободи та обов’язки людини і громадянина, повага до людської гідності, права дитини, справедливість, правомірна поведінка, стереотипи та їх причини, дискримінація та її види, гендерна рівновага, ознайомлення з функціонуючим в Україні державним механізмом реалізації та захисту прав людини, міжнародно-правовими актами в галузі прав людини 10 грудня 2018 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 розпочався Всеукраїнський тиждень права.

... Читати далі »

Переглядів: 74 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 02.02.2019 | Коментарі (0)

 Слово, книжка і живі людські стосунки.
Література як один із видів мистецтва покликана розвивати естетичні смаки. Головне - не залишити дитину байдужою, будити її думки і почуття, намагатися створювати такі умови, коли кожен захоче висловитись, а ще краще, коли блищатимуть очі, червонітимуть щоки від захоплення чи то думками і вчинками героїв, чи то власними думками. 
Тому з метою популяризації зарубіжної літератури як шкільного предмета, сприяння розвитку читацької культури школярів, виховання інтелектуально-творчої особистості у Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з 26 по 30 листопада 2018 року проведено тиждень зарубіжної літератури «Слово, книжка і живі людські стосунки&r ... Читати далі »

Переглядів: 97 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 02.02.2019 | Коментарі (0)

 Розвиток Інтернету та комп'ютеризація змушують вдаватися до оволодіння другої грамотності - програмування. Написання програмних кодів розвиває аналітичне мислення, уяву, креативність. Діти розуміють, як влаштований світ, встановлюють логічний ланцюжок подій і можуть передбачити, що буде далі. Учні 4 класу, Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, разом із вчителем Гаврилян Н.В. долучилися до всесвітнього заходу Hour of Code 2018. Це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед школярів . У формі гри та зі зрозумілими інструкціями школярі за одну годину вчилися писати код і змогли відразу побачити результат своєї роботи. Навчаючись програмувати - учні от ... Читати далі »

Переглядів: 93 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 02.02.2019 | Коментарі (0)

 «Добро творити – так просто!» Під таким девізом відбулася 30.11.2018 року зустріч учнів 1 класу Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (класовод Чинчик В.О., вихователь ГПД 
Цвек І.О.) із представником національного природного парку «Хотинський» Пацай М.Ю. У ході бесіди він розповів маленьким дослідникам, як важко пташкам узимку та які бувають годівнички. Особливе та незабутнє враження залишилося у пам’яті дітей після ознайомлення із «смаколиками» для птахів, які підготувала Пацай Л.О. Тут були різноманітні види їжі для пернатих: соняшникове та гарбузове насіння, масло та свіже сало, підвіски із сухофруктів, желейки із різномаїття круп та багато іншого. Потім учні презентували ... Читати далі »

Переглядів: 63 | Додав: nataliasin0gach | Дата: 02.02.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 17 18 »