Головна » 2019 » Квітень » 25 » Безпечне та здорове майбутнє праці
15:48
Безпечне та здорове майбутнє праці

23.04.2019 р. учні 7 класу під керівництвом вчителя Захисту Вітчизни Главацького А. В. провели загальношкільну лінійку «Безпечне та здорове майбутнє праці». Школярі звернули увагу на важливість професії рятувальника та розповіли присутнім про наслідки аварії на ЧАЕС, вшанували хвилиною мовчання пам'ять про ліквідаторів наслідків аварії, переглянули відеоролики про Чорнобиль. Учні 10-11 класів ознайомили школярів із засобами захисту органів дихання та шкіри, продемонстрували їх застосування.
Цього дня старшокласники ознайомлювали учніів з алгоритмом дій при надзвичайних ситуаціях та мали змогу здобути практичні навички з надання першої долікарської допомоги потерпілим. 
Сертифікат за участь у вишколі «Ігри патріотів», приуроченому Дню Українського Добровольця отримали 9 учнів 10-11 класу. Школярі напередодні пройшли навчання у вишкільному таборі, який знаходиться у с. Добринівці Заставнівського району. Діти отримали початкові знання, які потрібні для майбутнього захисника України та свідомого громадянина держави.
Підсумком стало відпрацювання у школі плану евакуації з приміщень усіх працівників і дітей при оголошенні надзвичайної ситуації. За сигналом цивільного захисту «Увага всім!» була проведена евакуація учнів та персоналу школи, відпрацьовані дії при виникненні надзвичайної ситуації «Повідомлення про пожежу у школі». Учасники тренувальної евакуації дотримувались правил безпекиhttps://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/582804942215042/

Переглядів: 14 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar