Головна » 2019 » Лютий » 2 » «Добро творити – так просто!»
21:51
«Добро творити – так просто!»

 «Добро творити – так просто!» Під таким девізом відбулася 30.11.2018 року зустріч учнів 1 класу Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (класовод Чинчик В.О., вихователь ГПД 
Цвек І.О.) із представником національного природного парку «Хотинський» Пацай М.Ю. У ході бесіди він розповів маленьким дослідникам, як важко пташкам узимку та які бувають годівнички. Особливе та незабутнє враження залишилося у пам’яті дітей після ознайомлення із «смаколиками» для птахів, які підготувала Пацай Л.О. Тут були різноманітні види їжі для пернатих: соняшникове та гарбузове насіння, масло та свіже сало, підвіски із сухофруктів, желейки із різномаїття круп та багато іншого. Потім учні презентували свої годівнички, які виготовили вдома разом із батьками. Дорослі теж дали волю фантазії. Адже зробили як «єврогодівнички» так і в українському стилі.
На згадку про цю зустріч учні отримали чудові брошури «Вони підлягають охороні» та свою першу нагороду – Грамоту за активну роботу по виготовленню годівничок. У свою чергу учні подарували 2 годівнички парку «Хотинський». Свої ж вироби діти розвісять вдома і будуть підгодовувати пташок та спостерігати за ними. У кінці зими буде підведено підсумок цієї справи. Просимо долучатися усіх небайдужих учнів та їх родини.

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/502830236879180/

Переглядів: 33 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar