Головна » 2018 » Листопад » 22 » Єдиним духом сильні ми
15:57
Єдиним духом сильні ми

Шукаючи Європу, ми знайшли Україну. Головний символ Революції Гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн. Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. Адже стала випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності. Сотні тисяч українців об’єднало прагнення правди, яка би була основою державного, суспільного, особистого життя.
З нагоди відзначення Дня гідності та свободи 21 листопада 2018 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено військово-патріотичний квест «Єдиним духом сильні ми!», гостями якого були учасник АТО Паращук Олександр, активіст громадської організації «Юнацький корпус» Гордаш Богдан, активіст громадської організації «Інформал Буковини» Панов Віктор.
Перед учнями виступили директор школи Сіногач Н.Л., вчитель Захисту Вітчизни Главацький А.В. та Паращук Олександр.
Розпочалося свято внесенням прапора, виконанням гімну та виступом «Україна – країна нескорених!», який підготували вчитель історії та правознавства Хоменко Н.В. й учні 9, 11 класів, що представили історію цієї події відеоматеріалами та розповіли про її значущість у державотворенні України.
Далі п’ятикласники з класним керівником Гаврилян Н.В. представили свої рої «Патріот» і «Січ», а шестикласники з класним керівником Кочуркою Т. А. – «Орли» та «Олімп».
Першим випробуванням для роїв стало інтелектуальне змагання «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе» (вчитель Хоменко Н.В.), під час якого діти показали свої знання з державоутворення України, українського війська.
Беручи участь у змаганні «Рятівник» (Гордаш Богдан), рої здобували навички надання першої долікарської допомоги, знайомилися з елементами рятувальних робіт і тактичної медицини.
Під час змагань «Тактика», яке провели Паращук О., Главацький А.В. та Саварін В.М., учитель фізичної культури, школярі навчалися долати перешкоди, проходити відстань, вдягати бронежилет.
Цікавими та захоплюючими для роїв виявилися змагання «Смуга перешкод», де учні пройшли випробування на спритність, стійкість, витримку, відчули дух єдності, згуртованості в боротьбі за перемогу. Найкращих результатів досяг рій дівчат «Олімп».
Завершилося змагання нагородженням команд, задоволенням і гарним настроєм.

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/496865974142273/

Переглядів: 39 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar