Головна » 2019 » Квітень » 18 » Екскурсія
14:35
Екскурсія

 Кажуть краще один раз самому побачити, ніж сто разів почути, один раз самому вирушити в подорож, ніж слухати про неї від когось. Подорожі - найприємніший спосіб розвиватися, пізнавати нове і пізнавати в поїздках себе, знайомитися з новими людьми і культурою. А подорожі разом – ідеальний спосіб провести вихідний день. Тому сонячного, весняного ранку учні Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 вирушили в подорож в одне з найатмосферніших українських міст - Кам’янець-Подільський. Його історичні та культурні пам’ятки зберігають таємниці колись могутнього стародавнього міста, розташованого на кам’яному острові, який з усіх боків омиває річка Смотрич.
Старий Замок - це один з найбільш привабливих об'єктів Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. Школярі із захопленням позмагалися в квест-екскурсії, за відведений час взяли участь в іграх, прослухали історію архітектурної пам’ятки, отримали пам’ятну грамоту. Також після квесту учням було запропонована прогулянка замком та експозиціями музею, які відтворюють сторінки історії старовинного міста та краю.
Зарядившись новими емоціями та позитивом діти потрапили у дивовижний світ, створений Дісней за найсучаснішими технологіями. На прикладі героя кінострічки «Дамбо» переконалися, що свою незвичність, відмінність від інших можна зробити секретною суперсилою, особливо якщо тебе підтримують справжні друзі.
Стомлені, але щасливі, переповнені незабутніми враженнями школярі повернулися додому в надії знову відвідати це чудове місто.

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/573681436460726/

Переглядів: 24 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar