Головна » 2019 » Травень » 14 » Історія у віках, майбутнє – у наших руках
15:01
Історія у віках, майбутнє – у наших руках

З нагоди відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України у Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся патріотичний квест-гра «Історія у віках, майбутнє – у наших руках». 
Змагалися команди учнів 10 класу – «Слава дідів» та 11 - «Честь батьків». Організатор заходу педагог-організатор Дудка Н. П. наголосила, що предметом пошуку учасників квесту є цікава інформація, вміння і навички, які допоможуть осмислити зміст понять патріотизм, підготуватися до військової служби у Збройних силах України. 
Старшокласники мали змогу продемонструвати свої знання з історії на етапі «Морський бій» (інструктор – вчитель історії Хоменко Н. В.); вміння надавати необхідну медичну допомогу в польових умовах на етапі «Тактична медицина» (інструктор – медична сестра Попик А. А). На спортивному етапі (інструктор – вчитель фізичної культури Саварін В. М.) учні вправлялися з влучності метання по мішені. Військовий етап (інструктор – вчитель ЗВ Главацький А. В.) передбачав теоретичні (вікторина) та практичні завдання (спорядження магазина патронами та розбирання і складання автомата).
Директор школи Сіногач Н. Л. разом з почесним гостем заходу Білецьким О. В. – заступником військового комісара Хотинського районного військового комісаріату підвели підсумки гри-квесту та нагородили переможців.

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/593872521108284/

Переглядів: 10 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar