Головна » 2019 » Квітень » 18 » Я маю право
14:01
Я маю право

Знаємо та реалізуємо свої права та обов’язки.
Основним завданням школи є виховання гармонійної, цілісної особистості – громадянина української держави. Саме з цією метою 19.03.2019 р. у Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 було проведено низку заходів у рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»
Класовод Беженар Н.В. спільно з четвертокласниками представили інформаційний дайджест «Знаю і реалізую свої права», у ході якого наголосили на основних правах та обов’язках юних громадян.
По-новому, креативно пройшов юридичний лікбез «Конвенція ООН про права дитини - головний міжнародний документ щодо захисту дітей» для учнів початкової ланки за участю головного спеціаліста Хотинського бюро правової допомоги Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Руснак Галини Вікторівни та старшого інспектора із ювінальної превенції Хотинського відділення поліції Кельменецького відділу поліції головного управління національної поліції в Чернівецькій області
Руснака Олександра Миколайовича. Гості наголосили на важливості дотримання норм, які регулюють найважливіші суспільні відносини, що закріплюють основи організації суспільства і правове становище людини.
Молодші школярі взяли активну участь у грі-квесті «У Країні Дитячих прав» під керівництвом Чинчик В.О. та Сафронюк Т.В., де показали практичну сторону порушення прав дитини.
Трачук Руслан та Перепелюк Анастасія, члени Ради старшокласників, представили презентацію «Статут школи. Обов’язки учня Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» під керівництвом педагога - організатора Дудки Н.П.
Вчитель правознавства Хоменко Н.В. спільно з дев’ятикласниками провели урок на тему: «Праця неповнолітніх».
Логічним завершенням правового дня став проведений флеш-моб «Я маю право!». Отож, правове виховання буде ефективним лише за умови створення правового простору в класі та в школі на засадах взаємної довіри, поваги до прав і свобод, толерантності, забезпечення умов для розвитку в учнів почуття власної гідності та формування у школярів правової культури.

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/562162220945981/

Переглядів: 16 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar