Головна » 2018 » Листопад » 2 » Круглий стіл
11:48
Круглий стіл

З метою попередження та профілактики правопорушень у Хотинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 23 жовтня 2018 року відбулося засідання «круглого столу» із старшим інспектором сектору ювенальної превенції головного управління поліції Чернівецької області, майором поліції Тодоріко Анатолієм Валентиновичем, інспектором відділу охорони публічного порядку управління превентивної діяльності головного управління поліції Чернівецької області, лейтинантом поліції Михайлюк Веронікою Георгіївною та старшим інспектором з ювенальної превенції Хотинського відділення поліції Кельменецького відділу ГУНП у Чернівецькій області Руснаком О. М.

Тодоріко А. В. розповів про кримінальну та адміністративну відповідальність неповнолітніх, ознайомив із правовою ситуацією серед неповнолітніх у межах Чернівецької області, наголосив на існуючих проблемах.

Руснак О. М. навів приклади правопорушень неповнолітніх та ознайомив із їхніми наслідками. Слухачі зрозуміли, що жартувати із законом не варто, навіть за найменше правопорушення можна нести серйозну відповідальність. Також озвучив статистичні дані злочинів, які здійснили неповнолітні, наголосив про порядок використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу в школі. Значну увагу приділив профілактиці вживання алкоголю, тютюну.
Зустріч пройшла у дружній, невимушеній обстановці, під час якої учні задавали запитання та отримували обгрунтовану відповідь.

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/482508268911377/

Переглядів: 53 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar