Головна » 2019 » Квітень » 25 » Музичне мистецтво
14:48
Музичне мистецтво

Організація роботи з музично обдарованими дітьми стала актуальною і значимою для вчителя музики Сельської Марії Василівни. Педагог розвиває в учнів здатність переживати музику, створювати образи музичних творів. Вона сприяє розвитку загальних здібностей дітей, а значить, і музичних. Музичне виховання в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 показує, що учні, які мають задатки музикальності відчувають потребу в реалізації свого творчого потенціалу - з радістю беруть участь у підготовці сольних номерів, легко засвоюють додатковий матеріал, їх приваблює сценічна діяльність. Індивідуальні заняття музикою сприймаються ними, як нагорода, а не як додаткове навантаження. 
Марія Василівна допомагає учням розвинутися, вирости, створює атморсферу доброзичливості у спілкуванні. Ставши дорослими, вони принесуть людям радість, але будуть і такі, які створять, можливо, «диво» для всього людства, і людство довго буде вдячне їм. 
Учень 6 класу Дубчак Богдан під керівництвом Сельської М.В. одержав диплом І ступеня у ІІ Всеукраїнському музичному конкурсі «MusicUniFest» у номінації «Вокальне мистецтво (естрадний спів)», який проходив в м. Кам’янець-Подільський у березні 2019р., І місце в районному фестивалі- конкурсі « Рідна пісня» та ІІІ місце в обласному фестивалі- конкурсі « Рідна пісня» (м. Чернівці).
Учениця 7 класу Рашківська К. та учениця 6 класу Главацька В. здобули ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі бандурного мистецтва «Барви Полтави», який відбувся в листопаді 2018р. у м. Полтава , а також ІІІ місце в обласному конкурсі виконавської майстерності гри на народних інструментах, який проходив у березні 2019р. в м. Чернівці.

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/582765612218975/

Переглядів: 15 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar