Головна » 2018 » Листопад » 18 » Обираємо професію разом
18:20
Обираємо професію разом

 Одним із пріоритетних напрямків організації виховної роботи в Хотинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 є активне формування у підростаючого покоління відчуття патріотизму, любові до Батьківщини, активної громадянської позиції. Події останніх місяців у котрий раз довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, відчуття причетності до загальнодержавних справ та дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої Батьківщини.
Саме тому 14 листопада 2018 року в нашому навчальному закладі відбулася зустріч учнів 7–8 класів з представниками Хотинського військового комісаріату І. В. Шевчуком та старшим лейтенантом Є. Є. Лискуном, які розповіли про переваги вступу до військових навчальних закладів України, поділилися спогадами про своє навчання у рамках профорієнтанційної програми « Обираємо професію разом». Також було продемонстровано відео, яке мотивувало дітей до вступу у вищі військові навчальні заклади. Під час зустрічі учні мали змогу поставити питання стосовно умов навчання у військових ВНЗ та перспектив, які вони можуть мати після закінчення навчального закладу.
Підсумок проведеної зустрічі зробила провідний фахівець відділу активної підтримки ХРФУЗ Катеренчук Марія Степанівна, яка провела цікаву профорієнтаційну бесіду, в ході якої наші учні отримали багато цікавої інформації, яка зможе допомогти їм у виборі майбутньої професії.

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/492699364558934/

Переглядів: 30 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar