Головна » 2019 » Квітень » 18 » Пластикова загроза: протидіємо разом
14:39
Пластикова загроза: протидіємо разом

Пластик — цінний матеріал, а пластикові відходи — результат його надмірного й нераціонального використання. Щорічно в світі використовується приблизно 500 млрд поліетиленових пакетів, а це більше
1 млн на хвилину, проте в середньому «термін служби» поліетиленового пакету становить 15 хвилин.
Пластикові відходи суттєво впливають на стан навколишнього середовища, а особливо —флору й фауну. Пластикове сміття створює труднощі для морських мешканців. Відомо більше 250 видів морських тварин, які ковтали пластикове сміття або заплутувалися в ньому. Встановлено також, що пластик стає причиною смерті деяких видів тюленів та морських левів.
Збільшення кількості пластикових відходів, призвело до збільшення інтенсивності переселення видів в регіони, де раніше вони не мешкали. Проблема «біотичного змішання», викликана людською діяльністю, поширюється. На твердій поверхні пластикового сміття створюється привабливе середовище для розвитку багатьох організмів.
Пластик є небезпечним і для людського організму. Він може призвести до ряду захворювань: пухлин, діабету, змін в імунній та ендокринній системах, проблем в розвитку дітей.
Про це 10.04.2019 р. розповів учням 8 – 11 класів провідний фахівець з екологічної освіти національного природного парку «Хотинський» Лазар Іван Іванович. Фахівець доступно доніс до школярів, як потрібно боротися з пластиковими відходами і не забруднювати ними навколишнє середовище в процесі проведення уроків на тему «Пластикова загроза: протидіємо разом»

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/574783696350500/

 

Переглядів: 11 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar