Головна » 2019 » Квітень » 18 » Рік фізики
14:43
Рік фізики

В переддень Дня космонавтики вчитель фізики Самборського В.І. провів виховний захід, присвячений даній темі. 11.04.2019 р. учні Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 під керівництвом вчителя розробили навчальні проекти, якими поділилися зі своїми однокласниками.
Учень 7 класу Горячий Богдан презентував свою роботу на тему: «Внесок українських вчених у космонавтику», а також семикласник Бортник Дмитро – «Історія ракетобудування». Десятикласниця Л. Опалько ознайомила школярів з своєю роботою «Наш земляк Л. Каденюк – перший космонавт незалежної України», а одинадцятикласниця О. Дралюк розповіла про «Чорні діри: еволюція і походження чорних дір у космосі».
На завершення Самборський В. І. підкреслив учням що Україна – космічна держава. Хоча часто грошей на розвиток космічних досліджень бракує, українці постійно беруть участь у міжнародних програмах, займаються розробками і виготовляють космічний транспорт.
Україна зарекомендувала себе як космічна держава на самих витоках космонавтики як такої. Значних успіх наші співвітчизники досягають і сьогодні. Українець був у відкритому космосі. А український прапор навіть кілька раз!
Чимало науковців, які значною мірою вплинули на розвиток вивчення космосу, мають українське коріння. Саме їхні ідеї і дослідження зіграли величезну роль у подальшому розвитку космонавтики: Костянтин Ціолковський, Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк, Сергій Корольов, Володимир Челомей.
Поки єдиний астронавт України, який побував у космосі – це Леонід Каденюк. У космос він полетів 20 років тому у складі американської команди на шатлі Columbia. Його політ на кораблі NASA став і досі є справжнім проривом для космонавтики незалежної України.
Захід мав велике виховне значення. Діти були горді від того, що українці причетні до дослідження космосу і високим рівнем розвитку ракетобудування в Україні.

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/574827966346073/

Переглядів: 14 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar