Головна » 2019 » Червень » 22 » Самозвіт директора
01:05
Самозвіт директора

21 червня 2019 року у Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання колективу, де присутні члени батьківського комітету,ради школи, піклувальної ради, педагогічного колективу, громадськості, Колесникова А.В. - виконуюча обов’язки начальника відділу освіти районної державної адміністрації, Патрабой В. Б. - заступник Хотинського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради заслухали звіт директора школи Сіногач Н.Л. за 2018 - 2019 навчальний рік.

Представники батьківського комітету вказали на те, що у колективі з приходом Наталії Леонтіївни почала діяти атмосфера взаємодії, взаєморозуміння, спокою, рівноваги і це сприяє життєдіяльності та праці. Також вони відмітили, що директор школи приділяє значну увагу реставрації шкільних приміщень. Впродовж опалювального сезону шкільна котельня працювала постійно, завжди забезпечувався належний температурний режим у класних кімнатах.

Завдяки творчій співпраці педагогічного колективу з учнями, батьками створено освітню систему, що забезпечує інноваційний розвиток школи, а також сприяє самореалізації кожного учасника освітнього процесу. Першочерговим завданням Наталії Леонтіївни є підвищення якості знань учнів. Директор школи спонукає педагогів створювати на уроках такі умови для навчання, щоб школярі були зацікавленими, розвивалася в них активна пізнавальна діяльність.

Педагогічний колектив акцентував увагу на тому, що за семирічний цикл роботи на посаді директора школи Наталія Леонтіївна оновила систему розвитку та підвищення професійної компетентності вчителя. Постійно надає індивідуальну методичну допомогу, яка спрямована на озброєння педагогів психолого-педагогічними знаннями і вміннями правильно застосовувати освітні технології практичної діяльності.

За підсумками голосування присутні визначали роботу директор школи задовільною.

Переглядів: 16 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar