Головна » 2018 » Червень » 26 » Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка. З ме
08:49
Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка. З ме

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка.
З метою популяризації творчості видатного діяча 6 березня було проведено урочисту лінійку, яка присвячена пам’яті поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадського діяча - Тараса Григоровича Шевченка. У заході взяли участь учні 5, 9, 10 класів під керівництвом учителя англійської мови Стороженко Г. В. Кожний із присутніх продекламував улюблений вірш Великого Кобзаря та висловив своє бачення щодо творчості Шевченка. Слова Кобзаря сьогодні є актуальними та пророчими і надихають на боротьбу проти несправедливості, адже саме його рядки: «Борітеся – поборете, вам Бог помагає! За Вас правда, за Вас слава і воля святая!» - звучали на Майдані під час Революції Гідності. 
У його словах показана нам далека-далека дорога для нашої майбутності. Ми маємо глибоко й досконало вивчити творчість Кобзаря, вчитуватись у його слова, шукати дороги, йти нею, щоб щастям і миром пломенилася наша ненька-Україна.

 

 

Переглядів: 56 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar