Головна » 2019 » Червень » 22 » Свято Останнього дзвоника
00:58
Свято Останнього дзвоника

31 травня 2019 року відбулося традиційне свято Останнього дзвоника! Веселе і водночас сумне свято зібрало велику кількість учнів, батьків. Для когось це довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку та літньому теплу, а для когось це були останні хвилини перебування в рідній школі. 
Почесними гостями свята були народний депутат України Бурбак М. Ю., керівник апарату Хотинської РДА Нестор О. І., в.о. начальника відділу освіти Хотинської РДА Микитюк М. В.
Цього урочистого ранку було нагороджено грамотами значну кількість учнів, які мають вагомі здобутки у навчанні та творчості. 
Травневий дощ не зміг зіпсувати чудові враження від художніх номерів. Для присутніх танець «Побачення» продемонстрували вихованці «Кроку вперед». Про пригоду з «Капелюхом» заспівав Дубчак Богдан. Для всіх з піснею «Побажання» виступила вокальна група «Дзвіночки». Чуттєвий вальс затанцювали дев’ятикласники. 
Першокласники звернулися з найкращими побажаннями до випускників та подарували їм на згадку символічні дзвіночки. Одинадцятикласники ж, хвилюючись, висловили слова подяки вчителям. 
Тож зичимо всім цікавих та змістовних канікул і з повними силами повертатися до школи!

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/604333630062173/

Переглядів: 12 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar