Головна » 2019 » Квітень » 18 » Виставка робіт
14:32
Виставка робіт

Сучасна українська держава має потребу в людях творчих, діяльних, обдарованих, інтелектуальних. І підготувати таких особистостей – завдання школи.
Я переконана в тому, що кожна дитина обдарована і по-своєму неповторна. Хтось має здібності до музики чи малювання, хтось пише вірші чи оповідання, а хтось виявляє здібності до точних наук.
Василь Сухомлинський у своїй книзі "Сто порад учителю" писав: "Немає абстрактного учня. Мистецтво й майстерність навчання і виховання полягає в тому, щоб розвивати сили й можливості кожної дитини, дати їй радість успіху в розумовій праці." І з цим важко не погодитися. Як вчитель я повинна допомагати учневі знайти себе в житті, пробудити й розвити в дитині ті творчі здібності, які закладено від народження.
4 квітня 2019 року у фойє Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася презентація виставки робіт творчих учнів школи. Свої напрацювання на виставці представили одразу двоє талановитих дев’ятикласників: Мартинюк Андрій ( мистецтво живопису )та Гаврилюк Микола ( мистецтво фотографії ).
Мартинюк Андрій– талановитий художник-пейзажажист. Природу Андрій вважає своєю музою. На його полотнах – мальовничі краєвиди, що надихають красою та дають відчуття гордості за нашу талановиту молодь.
Гаврилюк Микола–фотограф,свої професійні навички, вміння бачити світ у яскравих кольорах передає через об’єктив фотоапарата
Виставка покликана розкрити школярам мистецький світ двох сучасних авторів, виявити їхні творчі здібності. Учасники виставки – юні представники різних видів мистецтва, але вже встигли утвердитися в певних духовних цінностях та прокласти кожен свій шлях у творчості. Їх поєднує готовність до експерименту, здатність бачити світ захопленими очима першовідкривачів і кипуча енергія, спрямована на досягнення нових вершин. Їхнє спільне кредо – пізнавати природу через барви, спонукає до все нових і нових мандрівок улюбленими місцями.
Особлива подяка батькам , які допомагають підкорювати нові вершини творчості.

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/573024533193083/

Переглядів: 24 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar