Головна » 2018 » Червень » 26 » З метою ефективних дій під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру 18 квітня 2018 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступен
09:48
З метою ефективних дій під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру 18 квітня 2018 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступен

З метою ефективних дій під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру 18 квітня 2018 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено День цивільного захисту та об’єктове тренування. 
За командою в. о. директора школи Козак Л. М. було відкрито всі виходи та пролунали три тривожні дзвінки. Вони сповістили персонал, педагогів та учнів про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи. 
Отже, за 3 хвилини всі організовано, без паніки та скупчень залишили приміщення та зайняли спеціально відведені місця, де вишикувалися в шеренги по класах. Учителі доповіли про те, що всі школярі знаходяться на безпечній території. Евакуація була проведена вдало та на належному рівні. 
Учитель ЗВ Главацький А. В. повідомив, що під час евакуації учні мають відчувати впевненість вчителя, тому дуже важливо зберігати спокій. Педагог повинен знати кількість учнів у своєму класі й виводити всіх із приміщення бажано без травм та паніки.

 

 

Переглядів: 56 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar