Головна » 2018 » Червень » 26 » З метою попередження та профілактики злочинів та правопорушень 08 грудня 2017 року відбулася зустріч учнів 9-10 класів із кандидатом юридичн
07:54
З метою попередження та профілактики злочинів та правопорушень 08 грудня 2017 року відбулася зустріч учнів 9-10 класів із кандидатом юридичн

З метою попередження та профілактики злочинів та правопорушень 08 грудня 2017 року відбулася зустріч учнів 9-10 класів із кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри публічного права юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича - Подорожною Тетяною Станіславівною. 
Під час зустрічі Тетяна Станіславівна розповіла учням, що юридична професія в Україні стала однією з найбільш затребуваних. Якщо декілька років тому, адвокат не мав права публічно заявляти про себе як про фахівця у певній галузі права, то сьогодні це стає можливим і необхідним, тому що свідчить про володіння спеціалістом потрібними винятковими знаннями, навичками і досвідом. Правова допомога є найважливішим елементом справедливої, гуманної, ефективної системи кримінального правосуддя, що спирається на принцип верховенства права. Також зазначила про відповідальність за скоєння правопорушень, ознайомила із переліком правопорушень, за які передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність. 
Приємним було те, що Тетяна Станіславівна є випускницею нашої школи. Зустріч пройшла у вигляді бесіди, учні задавали запитання та отримували обгрунтовану відповідь.

 

Переглядів: 70 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar