Головна » 2018 » Червень » 26 » З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та з метою посилення військово-патріотичного виховання учнів у школі проводились години спілку
08:05
З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та з метою посилення військово-патріотичного виховання учнів у школі проводились години спілку

  • З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та з метою посилення військово-патріотичного виховання учнів у школі проводились години спілкування, спортивні змагання, тематична лінійка. 

  • Одним із таких заходів стали спортивно-розважальні змагання, присвячені святкуванню Дня Збройних Сил України, що проводилося 08.12.2017 року. День Збройних Сил України - свято сміливих, сильних, спритних, витривалих та мужніх захисників незалежної України. Саме такими і зростають наші хлопці, адже багато з них мріють служити в українському війську чи працювати в правоохоронних органах нашої держави. Звичайно, що шлях до спритності і витривалості пролягає через спортивну діяльність. Тому й цього дня відбулися спортивні змагання між учнями, де юнаки показали свою готовність до служіння Батьківщині. 
  • На свято до школи завітав учасник АТО, випускник нашої школи - Божек О. Він же і вручив грамоти за перемогу та участь у спортивно-розважальному змаганні капітанам команд і їх учасникам.

Переглядів: 67 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar