Головна » 2019 » Березень » 11 » Життя - як слово
17:04
Життя - як слово

  Ліна Костенко - красива, мудра, мужня жінка з вічною таємницею в очах, глибоко сучасна, глибоко українська поетеса, поезія якої потужною хвилею влилася в літературу. Ця жінка пише, як думає, - так і живе. Слово - вчинок. Життя - як слово. 
Поетичне слово Ліни Костенко пророче, наповнене філософською глибиною, високою духовністю, збагачене й розцвічене всіма барвами веселки.
Глибокі за змістом слова Ліни Василівни намагалися збагнути семикласники 11. 02. 2019 р. на уроці української літератури під керівництвом вчителя Дудки Н.П. Урок видався незвичайним і надзвичайним! Творчі групи учнів підготували проекти «Королева української поезії» про видатну поетесу сучасності – Л.В. Костенко. У ході презентації проектів було розглянуто всі сфери діяльності цієї унікальної жінки, процитовано поезії, згадано багато цікавих життєвих фактів. Кожен проект був по –своєму унікальним, адже учні так старалися! Не дивно, що багато семикласників відкрили для себе поетесу по- новому і закохалися назавжди у її «Чайку на крижині» та «Крила». 
Сподіваємося, що учні не втратять і надалі іскорку творчості та жагу до пізнання чогось нового, зокрема, поезії.

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/544332099395660/

Переглядів: 29 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar