Головна » 2018 » Листопад » 2 » Зустріч із учасниками АТО
11:43
Зустріч із учасниками АТО


14 жовтня- великий і багатий на свята день. Для нас, українців, це свято християнське й національне, воно символізує зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.
З нагоди Дня захисника України у Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася цікава та змістовна зустріч учнів 7, 8 та 11 класів із справжніми героями, прикладом для наслідування - учасниками АТО: молодшим сержантом Ригаловським Олегом, солдатами Живко Тарасом та Кривов’язовим Денисом.
Усі учасники зустрічі здійснили історичний екскурс у часи бойової козацької слави, до першовитоків української армії. Підняв усім настрій учень 6 класу Дубчак Богдан, який майстерно виконав пісню «Козаки». У ході зустрічі були й ліричні відступи , і перегляд уривків документальних фільмів. Особливо цікавим був відеосюжет про сучасну українську армію: зброю, техніку. Довелося пригадати й початок неоголошеної війни на Сході України, події того періоду.
Чимало випускників Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 є учасниками АТО. Тому в школі реалізовано патріотичний проект «Випускники школи – учасники АТО».Учениці 9 класу - Каланча А. та Боднарюк Д. представили його на зустрічі. Черней М., Живко Т., Ригаловський О., Єлаш В., Єлаш Х.,Рижак В., Гуцул В., Матвей Д. - ось ті герої, військову службу яких було досліджено в ході проекту. Завершили представлення проекту гаслом: «Слава Україні!». І почулося гучне масове, пройняте бойовим духом: «Героям слава!».
А далі - маса учнівських запитань до гостей і відверті відповіді. Серед запитань були такі, що змушували замислитися. За чим Ви найбільше сумували у АТО? Які випадки на війні Вам запам’яталися найбільше? Чи зможе Україна дійсно протистояти Росії на випадок масового вторгнення?
Були, звичайно, і особисті питання: яке Ви мали озброєння, бойову техніку? Це цікавило хлопців, а дівчаток цікавило те, як учасники АТО зв’язувалися з рідними.
Із хвилюванням семикласники висловили подяку-побажання гостям, подарували квіти. А на пам'ять про захід – масова світлина із учасниками АТО, учнями та вчителями. Сподіваємося, що молоде покоління українців наслідуватиме героїчну славу захисників Батьківщини.

Педагог-організатор Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Дудка Н. П.

https://www.facebook.com/groups/302745693554303/permalink/476908042804733/

Переглядів: 54 | Додав: nataliasin0gach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar